Gdzie?

Szkolimy w całej Polsce albo w siedzibie klienta, albo zorganizujemy miejsce do szkolenia obojętnie w jakim mieście.

Kogo?

Do kursu z zakresu pierwszej pomocy może przystąpić każdy! Naszymi klientami są i dzieci i dorośli. I pracownicy i bezrobotni.  I nauczyciele i uczniowie. Każdego nauczymy ratować życie!

Ile trwa szkolenie?

W zależności od liczebności grupy, która nie powinna przekraczać 15 osób. Przy takiej ilości osób szkolenie będzie trwać 5-6 godzin.

Doświadczenie

Nasi instruktorzy to ratownicy medyczni. To wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy w zespołach ratownictwa medycznego, w dyspozytorni medycznej, w centrum powiadamiania ratunkowego jak i jako szkoleniowcy.

Nowoczesność

Nasze zajęcia to połączenie wykładów teoretycznych z użyciem nowoczesnych środków dydaktycznych i ćwiczeń praktycznych z profesjonalnym sprzętem szkoleniowym. Kończymy z nudnymi, popularnymi prezentacjami Power Point. Podczas naszych wykładów stawiamy na formę aktywną gdzie motywem przewodnim jest dyskusja, a nowoczesne prezentacje są jedynie tłem szkolenia. My nie czytamy z ekranu! Nasz sprzęt do szkoleń jest nowoczesny i innowacyjny. Dzięki temu każdy uczestnik szkolenia od razu ma multimedialną informację czy poprawnie wykonuje ćwiczenie.

Jakość

Nie ma dla nas lepszych referencji jak to, że jesteśmy ponownie zapraszani na szkolenie przez naszych klientów. Nic nas tak nie motywuje jak spełnienie oczekiwań kursantów. Bardzo sobie cenimy opinie i sugestie uczestników naszych kursów i stale podnosimy jakość. Nasze zajęcia są ciekawe, aktywne, a wiedza jest przedstawiona w przystępny sposób po to, aby poradzić sobie w razie sytuacji, gdy będziemy musieli udzielić pierwszej pomocy.