WPO ALBA S.A.

Posted on

Szkolenie zostało zrealizowane w sposób rzetelny i profesjonalny przez co zapewniło nasze potrzeby i oczekiwania. Prowadzący wykazał się odpowiednim przygotowaniem merytorycznym i dydaktycznym. Zajęcia były ciekawe, a uczestnicy zaangażowani w ćwiczenia. Każdy z uczestników miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zdobytych podczas kursu poprzez ćwiczenia praktyczne. Wszyscy uczestnicy szkolenia byli zadowoleni z udziału w zajęciach. Jesteśmy […]

ARINET

Posted on

Zajęcia zorganizowane zostały na wysokim poziomie, na uwagę zasługuje na pewno: -osobiste doświadczenie trenerów; -umiejętność przekazywania praktycznej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy; -świetne tempo zajęć, które nie były ani zbyt męczące, ani w najmniejszym nawet stopniu nużące; -odpowiednie przygotowanie sprzętowe do prowadzenia ćwiczeń.

BIMs PLUS

Posted on

Szkolenie zostało przeprowadzone fachowo i rzetelnie. Pracownicy biorący udział w szkoleniu podkreślali dobre przygotowanie sprzętowe do ćwiczeń, fachową wiedzę prowadzącego także praktyczną oraz ciekawą formą szkolenia. Kursanci uzyskali wiele teoretycznej, ale i praktycznej wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy.