WE JUST LAUNCHED OUR NEW APP

Everything you need

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam condimentum maximus feugiat. Curabitur elementum viverra dolor at blandit. Vestibulum in mollis libero. Ut vulputate fringilla est.

  • Mauris eu erat elit. Ut quis orci nec dolor;
  • Mauris eu erat elit. Ut quis orci nec dolor;
  • Mauris eu erat elit. Ut quis orci nec dolor.
Ready to try out our new app?

Features

Gdzie?

Szkolimy w całej Polsce albo w siedzibie klienta, albo zorganizujemy miejsce do szkolenia obojętnie w jakim mieście.

Kogo?

Do kursu z zakresu pierwszej pomocy może przystąpić każdy! Naszymi klientami są i dzieci i dorośli. I pracownicy i bezrobotni.  I nauczyciele i uczniowie. Każdego nauczymy ratować życie!

Ile trwa szkolenie?

W zależności od liczebności grupy, która nie powinna przekraczać 15 osób. Przy takiej ilości osób szkolenie będzie trwać 5-6 godzin.

What our users say

Szkolenie zostało zrealizowane w sposób rzetelny i profesjonalny przez co zapewniło nasze potrzeby i oczekiwania. Prowadzący wykazał się odpowiednim przygotowaniem merytorycznym i dydaktycznym. Zajęcia były ciekawe, a uczestnicy zaangażowani w ćwiczenia. Każdy z uczestników miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zdobytych podczas kursu poprzez ćwiczenia praktyczne. Wszyscy uczestnicy szkolenia byli zadowoleni z udziału w zajęciach. Jesteśmy usatysfakcjonowani poziomem szkoleń i możemy polecić firmę KURSYMED.PL jako profesjonalną i godną zaufania.

WPO ALBA S.A.

Zajęcia zorganizowane zostały na wysokim poziomie, na uwagę zasługuje na pewno:

-osobiste doświadczenie trenerów;
-umiejętność przekazywania praktycznej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy;
-świetne tempo zajęć, które nie były ani zbyt męczące, ani w najmniejszym nawet stopniu nużące;
-odpowiednie przygotowanie sprzętowe do prowadzenia ćwiczeń.

ARINET

Szkolenie zostało przeprowadzone fachowo i rzetelnie. Pracownicy biorący udział w szkoleniu podkreślali dobre przygotowanie sprzętowe do ćwiczeń, fachową wiedzę prowadzącego także praktyczną oraz ciekawą formą szkolenia. Kursanci uzyskali wiele teoretycznej, ale i praktycznej wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

BIMs PLUS